תקנון

תקנון ומדיניות פרטיות

כללי

 1. אתר shirts-and-more.co.il, חולצות ועוד, מופעל על ידי חברת תמר ועמר מחנאות וספורט בע"מ, ח"פ 514590694.
 2. האתר הינו חנות וירטואלית ואין לה חנות הנגישה לקהל הרחב.
 3. כל משתמש ברשת האינטרנט בישראל רשאי לרכוש מוצרים באתר.
 4. כל הרוכש מוצרים באתר או מבצע בו כל פעולה אחרת מצהיר כי הוא קרא את התקנון, מבין את האמור בו ומקבל על עצמו את הכללים המפורטים בו ולא תהא לו כל טענה כנגד מפעילת האתר, כל עוד פעילותה תואמת את התקנון ואת הדין.
 5. האמור בתקנון זה מופנה לנשים וגברים כאחד.

הגבלת אחריות:

 1. השימוש באתר הינו "כפי שהוא" (As Is). המשתמש מודע ומסכים לכך שיתכן שיהיו תקלות בהפעלת האתר או שהנתונים והמידע הכלולים בו מכילים אי-דיוקים ושגיאות. המפעילה אינה אחראית לכל שימוש באתר, בנתונים ובמידע, לרבות להתאמתם למטרה ספציפית, לרמות עדכון של הנתונים והמידע המופיעים באתר (למעט מחירי מוצרים), לאיכות הנתונים והמידע, לנזקי חומרה או תוכנה העלולים להיגרם מתוכנות-זדוניות, או לנזקים הנובעים מכל כשל, עיכוב, איחור, אי-דיוק, השמטה בנתונים ובמידע. המשתמש מסכים ומתחייב ליטול על עצמו בלבד את כל האחריות לרבות כל סיכון אפשרי הנובע מכל שימוש שייעשה באתר.

קישורים לאתרים זרים:

 1. האתר מכיל קישורים לאתרים ושירותים באינטרנט, שאינם מופעלים על ידי המפעילה ושאין לה כל שליטה בהם ("אתרים זרים"). השימוש באתרים זרים יעשה ישירות מול בעלי האתרים, על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש ובכפוף לכל תנאי השימוש הרלוונטיים. המפעילה אינה ולא תהא אחראית, לשימוש ו/או פעולה ו/או התקשרות שיבוצעו באתרים זרים ו/או לתכנים המופיעים בהם.

מוצרים המוצגים באתר:

 1. באתר מוצגים מוצרים מסוגים שונים בדגמים וכמויות לפי בחירת מפעילת האתר ושיקול דעתה הבלעדי. מוצרים אלה ניתנים לרכישה על ידי המבקרים באתר.
 2. חלק מהמוצרים הינם מוצרים גנריים, קרי, מוצרים דומים מיצרנים שונים, בלא ציון שם היצרן שלהם בדף המוצר, והמפעילה שומרת על זכותה לספק מוצר התואם את המפורסם באתר מיצרנים שונים לפי שיקול דעתה.
 3. התמונות המתפרסמות באתר הינן להמחשה בלבד, במיוחד בכל האמור בגווני צבעים של המוצרים השונים.
 4. כל המוצרים המוצגים באתר הם חדשים, אלא אם צוין אחרת בתיאור המוצר.
 5. על אף השאיפה להציג באתר מוצרים הקיימים במלאי בלבד, לעיתים מוצגים בו מוצרים שאינם במלאי. לפיכך, הזמנת מוצר על ידי משתמש ורכישתו לא תיחשב סופית, ולא תחייב את המפעילה, אלא לאחר שתאושר על ידה. עצם חיוב אמצעי התשלום של הרוכש אינו מהווה אישור לקיומו של המוצר במלאי והמפעילה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה במקרה זה ולהשיב לרוכש את כספו.

ביצוע הזמנה:

 1. ביצוע הזמנה מותנה במסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים, הכוללים שם, מס' טלפון וכתובת דואר אלקטרוני תקינה. במקרה של הזמנה הכוללת משלוח יש למסור גם כתובת למשלוח. במקרה של תשלום בכרטיס אשראי יש למסור את פרטי הכרטיס וכן מספר תעודת זהות של המשלם.

חיובים ותשלומים:

 1. מחירי המוצרים המוצגים באתר הינם לאיסוף עצמי לאחר רכישה. במקרה של הזמנת משלוח יתוספו למחיר דמי משלוח בהתאם לסוג המשלוח שנבחר על ידי הרוכש.
 2. המחירים המוצגים באתר הינם לרכישה בתשלום אחד. במקרה של רכישה בתשלומים עשויים להיתוסף למחיר המופיע לצד המוצר סכומים נוספים.
 3. התשלום עבור המוצרים המוזמנים יעשה באחת הדרכים שהאתר מאפשר, כפי שיהיו מעת לעת.

אספקת המוצרים:

 1. מוצרים שנדרשת שליחתם לרוכש או לנקודת חלוקה, יסופקו לו או יגיעו לנקודת החלוקה תוך המועד התואם את סוג המשלוח שבחר. מועד זה ימנה החל מאישור חברת האשראי את העסקה.
 2. מובהר כי ככל שנבחר משלוח בדואר ישראל, המפעילה מתחייבת להוציא את המשלוח לדואר תוך 2 ימי עסקים מאישור ההזמנה אולם היא אינה אחראית למועד הגעתם לרוכש.
 3. במשלוח עד לבית הלקוח יסופקו המוצרים הנרכשים לרוכש בכתובת שצוינה על ידו בעת הרכישה.

אחריות ושירות:

 1. כל המוצרים הנמכרים באתר מסופקים עם חשבונית המהווה תעודת אחריות כדין.
 2. האחריות הינה אחריות מוגבלת לשנה אחת לפגמים בייצור בלבד.
 3. האחריות תקפה בתחומי מדינת ישראל בלבד. סמכות השיפוט הייחודית הינה בבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב בלבד.

ביטול עסקה והחזרת מוצר:

 1. כל הרוכש מוצרים באתר רשאי לבטל את העסקה בהתאם לדין ובמיוחד להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 ולתקנות על פיו ואלה יחולו כפי תוקפם מעת לעת.
 2. במקרה של ביטול עסקה לאחר שהמוצרים נמסרו לרוכש, שלא בשל פגם, באחריות הרוכש להחזיר את המוצרים למפעילת האתר, על חשבונו, כשהם באריזתם המקורית שלא נפתחה (במקרה הרלוונטי), ולא נעשה בהם כל שימוש.
  כספו של הרוכש יוחזר לו, בניכוי עמלת החזרת המוצרים בהתאם לדין, לאחר קבלת המוצרים ובכפוף לאמור לעיל.
 3. רוכש המוצא פגם במוצר חדש שרכש יפנה לשירות הלקוחות באתר בצירוף תמונה של המוצר הפגום.
  ככל שיאושר על ידי מפעילת האתר שמדובר במוצר פגום רשאי הרוכש לבטל את העסקה ובמקרה זה יוחזר לו כספו בתוספת עלות משלוח המוצר הפגום בדואר, לאחר קבלת המוצר אצל המפעילה.

פרטיות:

 1. הפרטים האישיים שימסרו על ידי רוכש בעת ביצוע ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שיבצע, לא יועברו לצדדים שלישיים, אלא ישמרו אצל מפעילת האתר בלבד.
 2. פרטי אמצעי התשלום שמוסר רוכש בעת ההזמנה לא נשמרים במחשבי המפעילה ולא ניתן לעשות בהם שימוש חוזר.

שתפו

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook